شما اینجا هستید

در پی سؤال تعدادی از مخاطبان به اطلاع می رساند، اگر فرد یا گروهی قصد دارند نمایش های گروه مسلم را به روی صحنه ببرند، از ایشان درخواست می شود قبل از هرگونه برنامه ریزی و تمرین، نسبت به اجرای نمایش از گروه کسب اجازه کنند. تهیه یکی از محصولات گروه و پیاده کردن متن آن، مجوز شرعی و اخلاقی برای اجرای مجدد آن نمایش نمی باشد.

اتاق فرار میراث

ارسال شده توسط MoslemGroup در 18 ژولیه, 2021 - 22:18

به مناسبت غدیر ۱۴۰۰ گروه مسلم تقدیم می‌کند

اتاق فرار یک بازی گروهی است که در آن چندین نفر دوست یا اعضای خانواده به همراه هم وارد یک اتاق بسته می شوند و باید در زمان محدود با حل کردن مجموعه معماهای مختلف که همگی در قالب داستان های جنایی، اکتشاف گنج و ... قرار دارند از اتاق خارج شوند، ملاک برنده شدن در اکثر اتاق های فرار خروج همگی افراد در کمترین زمان ممکن است. در بعضی اتاق های فرار بازیگرانی نیز ممکن است به داستان اضافه شوند.

ظرفیت اتاق بین ۴ تا ۷ نفر است و این بلیت برای هر گروه صادر می‌شود. مدیر گروه (کسی که بلیت را رزرو کرده ) باید حداقل ۳ نفر و حداکثر ۶ نفر را همراه خود جهت بازی به محل اتاق بیاورد. دقت داشته باشید با توجه به اینکه این بازی برای افراد زیر ۱۲ سال مناسب نیست لطفا از تشکیل گروه‌های متشکل از افراد زیر ۱۲ سال خودداری کنید

برای رزرو به لینک زیر مراجعه فرمایید
https://moslem.planovin.com

+1
+58
-1

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
سؤال امنیتی
لطفاً پاسخ سؤال فوق را فقط با حروف فارسی بنویسید.