شما اینجا هستید

در پی سؤال تعدادی از مخاطبان به اطلاع می رساند، اگر فرد یا گروهی قصد دارند نمایش های گروه مسلم را به روی صحنه ببرند، از ایشان درخواست می شود قبل از هرگونه برنامه ریزی و تمرین، نسبت به اجرای نمایش از گروه کسب اجازه کنند. تهیه یکی از محصولات گروه و پیاده کردن متن آن، مجوز شرعی و اخلاقی برای اجرای مجدد آن نمایش نمی باشد.

روایت حیرانی

ارسال شده توسط MoslemGroup در 1 مارس, 2014 - 13:58

امیرمحمّد دانشجوی جوانی است که به دختر همکلاسی‌اش دل بسته است. او از سویی به فکر ازدواج با اوست و از سوی دیگر نمی‌داند چگونه این موضوع را با خانواده‌ی خود مطرح و رضایت آنان را جلب نماید

خانواده‌ی امیرمحمّد به مذهب پای‌بند هستند و او را با تربیت دینی بار آورده اند. این کشاکش مقارن شده است با آشنایی امیرمحمّد با فردی که ادّعا می‌کند از طرف امام عصر عجّل‌الله‌فرجه برای او پیغامی آورده است...

نمایش روایت حیرانی، حکایت حیرت ماست در تاریکی غیبت، حیرتی که تنها اگر با نور تمسّک و پیروی از اهل بیت پیامبر علیهم‌السلام همراه باشد به هدایت می‌انجامد.

در مسیر این ماجرا به حکایت ملاقات مرحوم آقا سید محمدباقر سیستانی رحمة‌الله‌علیه با امام زمان عجّل‌الله‌فرجه که بیان‌گر اهمّیّت حجاب است پرداخته شده است.

 

+1
-27
-1

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
سؤال امنیتی
لطفاً پاسخ سؤال فوق را فقط با حروف فارسی بنویسید.